FİRMAMIZ HAKKINDA

Uysal Elektrik Firması; 2005 yılında Latif Uysal tarafından kurulmuştur. Uzun yıllar elektrik tesisatçılığı ve satış faaliyetlerini bir arada yürütmüştür. Firma 2006 yılında şirket yapısına geçmiş ve 2008 yılından itibaren toptan satış hizmeti vermeye başlamıştır.

Uysal Elektrik Firması olarak; Mağaza Aydınlatma Sistemleri, Güç Dağıtım Tesisatı, Orta gerilim güç dağıtımı, Alçak gerilim güç dağıtımı, Priz tesisatı, Mekanik tesisat için güç dağıtımı ve motor beslemeleri, Aydınlatma Tesisatı, Genel aydınlatma, Çıkış/ bilgi / yönlendirme aydınlatması, Acil durum aydınlatması, Seslendirme Sistemleri, Dış aydınlatma (Çevre aydınlatması), Özel aydınlatma, Aydınlatma kontrolü - karartma, Reaktif Güç Kompanzasyonu, Zayıf Akım Tesisatı, Telefon Santrali Kurulumu ve Sistem Kurulması, Kamera Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, Hırsız Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, Seslendirme Sistemleri, Network, Data Kablolama, Alt Yapı ve Rack Kabin Uygulamaları, Yangın Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, TV Santrali Sistemlerinin Kurulması, Elektrik Uygulama Projelerinin Çizilmesi, Pano İmalatı, Toptan ve Perakende Malzeme Satışı işlemlerini Konya'da yapmaktayız.

Latif UYSAL / Uysal Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı


MİSYONUMUZ

Her tür kullanıcı grubunun (sanayiciler, işverenler, elektrikçiler ve son kullanıcılar dahil) başta elektrik olmak üzere, aydınlatma ve elektronik konularında ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri uygun fiyat ve kaliteli hizmetle karşılayabilmek.

VİZYONUMUZ

Değişen dünyaya ayak uydurarak ve teknoloji desteğini kullanarak müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet sunmak.

HEDEFİMİZ

Sektöründe Türkiye çapında ürün dağıtıcılığı yapmak. Ürün çeşitliliğini geliştirerek Türkiye çapında dağıtım merkezi haline gelmek. Teknolojik servisleri artırarak ve hizmet maliyetlerini azaltarak müşterilerine daha uygun fiyat ve daha kaliteli hizmet sunabilmek.

Tesislere ve Yapılara ait çizimler ve hesaplar, proje hizmetlerimizin içeriğini oluşturur.Uysal elektrik olarak aşağıda belirtilmiş sistemlerin hepsini veya istenilenleri yapı cinsine, kullanım amacına göre geçerli standartlar, yasa ve yönetmelikler çerçevesinde, işverenin isteklerini de dikkate alarak projelendirir ve uygulamasını yaparız.

Uysal Elektrik Firması olarak Konya ve Bölgesinde Toptan ve Perakende olmak üzere satış ve hizmet verdiğimiz başlıca hizmetler: Elektrik Plan, Elektrik Proje Taahhüt, Aktif, Reaktif, Pano, Elektrik Malzemeleri, Avize Çeşitleri. Faydalı Bilgiler, Yönetmelikler, Tüm Elektrik Markaları, Elektrik Malzemeleri Online Katalog, Avize Katalog, İletişim, Google Harita, Sipariş Formu, Mağaza Aydınlatma Sistemleri, Güç Dağıtım Tesisatı Konya, Orta gerilim güç dağıtımı Konya, Alçak gerilim güç dağıtımı Konya, Priz tesisatı Konya, Mekanik tesisat için güç dağıtımı ve motor beslemeleri, Aydınlatma Tesisatı Konya, Genel aydınlatma Konya, Çıkış/bilgi/yönlendirme aydınlatmas Konyaı, Acil durum aydınlatmas Konyaı, Seslendirme Sistemleri Konya, Dış aydınlatma (Çevre aydınlatması) Konya, Özel aydınlatma Konya, Aydınlatma kontrolü - karartma Konya, Reaktif Güç Kompanzasyonu Konya, Zayıf Akım Tesisatı Konya, Telefon Santrali Kurulumu Konya ve Sistem Kurulması Konya, Kamera Güvenlik Sistemlerinin Kurulması Konya, Hırsız Güvenlik Sistemlerinin Kurulması Konya, Seslendirme Sistemleri Konya, Network Konya, Data Kablolama Konya, Alt Yapı ve Rack Kabin Uygulamaları Konya, Yangın Güvenlik Sistemlerinin Kurulması Konya, TV Santrali Sistemlerinin Kurulması Konya, Elektrik Uygulama Projelerinin Çizilmesi Konya, Pano İmalatı Konya, Toptan ve Perakende Malzeme Satışı Konya'da yapmaktayız.