Uysal Elektrik Malzemeleri Toptan Satış Konya, Elektrik Malzemeleri Toptan Konya, Elektrik Malzemeleri Fiyat Listesi Konya, Elektrik Proje, Elektrik Projeleri, Elektrik Malzemeleri Toptan Satış Konya, Konya Elektrik Malzemeleri Firmaları, Konya Elektrik Malzeme

 

ELEKTRİK PROJE VE TAAHHÜT KONYA

Teknoloji büyük bir hızla ilerlerken, biz aynı hızla onu takip ediyoruz. Teknolojinin getirdiği kolaylıkların, hayatın her evresinde olmasından yanayız. Bu sebeple, kendi uzmanlık alanımızdaki gelişmeleri yakından takip ediyor, değişen ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunarak, sizin de güncel teknolojilerle üretilmiş alt yapılara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Sağlam bir altyapı, yüksek verim demektir!
Biliyoruz ki; sağlam ve sorunsuz bir altyapı, hızlı iletişim ve hızlı iş akışı demektir. Bu da size, kaybının telafisi mümkün olmayan "zaman hazinesinden" daha çok pay kazandırır.

Doğru ve titiz bir seçim, başarının habercisidir.
ELS, her biri alanında uzman olan çözüm ortaklarıyla, başlangıç aşamasından iş teslimine kadar sorunsuz bir süreci garanti eder.
Projelerimizin temeli, işte bu hizmet anlayışına dayanır.
Gelin, sizi de hak ettiğiniz teknolojik donanıma sahip güncel projelerle tanıştıralım.

Taahhüt işleri konularında başarıyı yakalayabilmek ve uzun süreli başarı elde edebilmek için, kaliteli malzeme ve hizmet, nitelikli personel ile ekip ruhuyla sistemli çalışma gerekmektedir.

TAAHHÜT KONULARI

Yüksek Gerilim İletim Hatları
Yüksek Gerilim Trafo Merkezleri
Proses Otomasyonu ve SCADA Sistemleri
Endüstriyel Tesisler
Pompa İstasyonları, Arıtma Tesisleri Elektromekanik Sistemleri ve İsale Hatları
Havalimanı Uygulamaları
Raylı Sistem Uygulamaları
A.G. - Y.G. (O.G.) Elektrik Dağıtım Tesisleri

Elektrik Tesisat Mühendisliği - Uygulama - Taahhüt
Elektrik enerjisinin üretiminden, dağıtım, dönüşüm, tüketim safhasında elektrik mühendisliği kapsamındaki tüm iş ve projelerde şimdiye kadar yer almış ve şimdiden sonrada en etkin biçimde yer almaya devam edeceğiz.

Dağıtım - Ölçme ve Anahtarlama Tesisleri
Yüksek gerilim, orta gerilim transformatör merkezleri, havai hat ve kablo hatları ve şebekeleri, şalt sahaları, ölçü, dağıtım merkezleri, orta gerilim şalt dolapları, zayıf akım dağıtım, reaktif güç kompanzasyonu, kontrol, ölçme, orta ve yüksek gerilim mcc panelleri.

Aydınlatma Tesisatları
Endüstriyel, yaşamsal hacimlerde fonksiyonel iç ve dış aydınlatma, alışveriş ve iş merkezleri, fabrikalar, hastaneler, okullar, konutlar, askeri tesisler, otel tatil köyü ve her türden yapı ve yerleşim merkezleri, belediyeler, yol aydınlatmaları, aydınlatma otomasyonları, acil ve yönlendirme aydınlatma uygulamaları.

Elektrik İç Tesisat
Şebeke, UPS, enerji dağıtımı, priz, makine tesisatları, kablo ve kablo kanalları, busbar tesisleri, döşemealtı, sıvaaltı, sıvaüstü, parapet sistemler.

Koruma Tesisatları
Koruma ve işletme topraklamaları, yıldırımlık tesisleri, aşırı gerilim, artık akım koruma sistemleri.

İletişim Tesisatları
Analog ve digital ip telefon sistemi altyapısı ve kablolama, veri, ses, görüntü iletişimi LAN/WAN ağ çözümleri , fiber/bakır omurga oluşumu ve yapısal kablolama, intercom, tv, merkezi saat, çağrı sistemleri, müzik yayın ve anons tesisatı, kablosusz ağ çözümleri.

Güvenlik Tesisatları
CCTV izleme ve kayıt tesisatları, denetimli geçiş ve erişim tesisatları, yangın algılama, alarm ve ihbar sistemleri.

Bina Otomasyonu, Otomasyon Sistemleri
HVAC Isıtma, havalandırma, soğutma, iklimlendirme otomasyon sistemi, aydınlatma, enerji yönetimi, güvenlik tesisatları izleme, yönetme entegrasyonu, SCADA, Telemetri, web server uygulamaları.

Proses otomasyonu, ısı, basınç, debi, pozisyon, nem, devir, hız, ışık, karbonmonoksit, karbondioksit, ağırlık vb.. parametrelerin izleme, kayıt ve denetimi, komple üretim ve proses hatları projelendirme, taahhüt, montaj, devreye alma danışmanlık.

Enerji üretim / kojenerasyon (termik katı ve gaz yakıtlı, hidrolik, rüzgar) santralleri otomasyonu.

Bilişim Sistem - Ekipman Tesisi
Bilişim sistemleri konusunda tek başına bir taahhüde girmeyi tercih etmemekle birlikte, genel taahhüt içinde ele alınacak server (database, file, post servers) ve workstation sistemlerin temini, kurulumu, konfigurasyonu ve teslimini de yapmaktayız.

Enerji Üretimi, Tasarrufu, Geri Kazanımı
Elektrik enerjisi, üretimi, kojenerasyon santralları, diesel-gaz t. jeneratör grupları, termik santraller ve geri kazanım tesisleri, hidroelektrik santralleri, uygulama, montaj, projelendirme, danışmanlık, kontrollük, fizibilite.

Bina ve işletmelerde, enerji verimliliği ve enerji tasarrufu etüdleri, enerji tasarrufu uygulama projeleri ve planlarının hazırlanması, yürütülmesi.

Bakım onarım, tadilat, danışmanlık hizmetleri
Mevcut tesisat ve tesislerinizde, bakım onarım,yenileme,iyileştirme,çalışmaları, trafo postaları,AG.ve OG tesislerinizde koruyucu bakım inceleme etüd yapılması,infrared termografi (termal kamera analizi),röle ve kesici testleri analiz raporları,çözüm önerileri ve projeleri oluşturulması,size özel çözümlerde rehberlik.

ELEKTRİK PLAN PROJE

Elektrik tesisleri projeleri:

Elektrik tesislerinin yapılış şeklini gösteren ve her türlü ana ve yardımcı donanımın miktarının belirlenebildiği çizim, hesap ve şartnameleri,

Etüt-öneri raporu:

Genel olarak, hazırlanacak projenin esaslarına ilişkin açıklamaları, bu esasların kabulü için zorunlu nedenlerle, teknik ve ekonomik hesapları gösteren raporu,

Ön proje:

Tesisin hangi gereçlerle ve nasıl yapılacağını gösteren açıklama, şema, plan ve resimlerle, bunların düzenlenmesine dayanak olan hesap ve raporlardan oluşan projeyi,

Kesin proje:

Ön projede belirtilen tesis gereçleri ve kabul edilmiş ilkelere uygun nitelikteki ayrıntılı açıklama, şema, plan ve resimlerle bunların düzenlenmesine dayanak olan teknik özellikler, hesap, keşif (metraj listesi) ve şartnamelerden oluşan projeyi,

Uygulama projesi (Yapım çizimleri ve hesapları):

Tesisin yapımına başlanmadan önce, onaylanmış kesin projesine göre, imalatçı firmaların seçilen cihazlarının tip ve ölçüleri kullanılarak elektrik işleri yüklenicisi tarafından hazırlanacak projelerdir.

RÖLEVE PROJELERİ

Son durum projesi (Yapıldı projesi): İmalat ve montajı tamamlanarak işletmeye alınma aşamasına gelmiş olan ve elektrik tesislerinin tamamlanmış durumunu gösteren projedir. Bu proje uygulama projesi (yapım çizimleri ve hesapları) esas alınarak hazırlanacaktır.Projelendirilen tesislerle ilgili işletme ve bakım kitapçıkları bu projelerin ekidir. Bu proje elektrik işleri yüklenicisi tarafından hazırlanacaktır.

Not: Onaya sunulan projeler kesin projelerdir. Onaya verilen proje ile uygulanan proje ayni olacaktır.

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

Uysal Elektrik Firması olarak Konya ve Bölgesinde Toptan ve Perakende olmak üzere satış ve hizmet verdiğimiz başlıca hizmetler: Elektrik Plan, Elektrik Proje Taahhüt, Aktif, Reaktif, Pano, Elektrik Malzemeleri, Avize Çeşitleri. Faydalı Bilgiler, Yönetmelikler, Tüm Elektrik Markaları, Elektrik Malzemeleri Online Katalog, Avize Katalog, İletişim, Google Harita, Sipariş Formu, Mağaza Aydınlatma Sistemleri, Güç Dağıtım Tesisatı Konya, Orta gerilim güç dağıtımı Konya, Alçak gerilim güç dağıtımı Konya, Priz tesisatı Konya, Mekanik tesisat için güç dağıtımı ve motor beslemeleri, Aydınlatma Tesisatı Konya, Genel aydınlatma Konya, Çıkış/bilgi/yönlendirme aydınlatmas Konyaı, Acil durum aydınlatmas Konyaı, Seslendirme Sistemleri Konya, Dış aydınlatma (Çevre aydınlatması) Konya, Özel aydınlatma Konya, Aydınlatma kontrolü - karartma Konya, Reaktif Güç Kompanzasyonu Konya, Zayıf Akım Tesisatı Konya, Telefon Santrali Kurulumu Konya ve Sistem Kurulması Konya, Kamera Güvenlik Sistemlerinin Kurulması Konya, Hırsız Güvenlik Sistemlerinin Kurulması Konya, Seslendirme Sistemleri Konya, Network Konya, Data Kablolama Konya, Alt Yapı ve Rack Kabin Uygulamaları Konya, Yangın Güvenlik Sistemlerinin Kurulması Konya, TV Santrali Sistemlerinin Kurulması Konya, Elektrik Uygulama Projelerinin Çizilmesi Konya, Pano İmalatı Konya, Toptan ve Perakende Malzeme Satışı Konya'da yapmaktayız.